Dva kočárky se staly terčem zlodějů

26.09.2018
Ilustrační foto
Policisté pátrají hned po dvou zlodějích, kdy oba případy spolu nesouvisí, avšak terčem jejich nekalých úmyslů se staly dětské kočárky. V prvním případě si neznámý pachatel vyhlédl maminku, která v obci Zdice, v lesoparku Na Knihově, ponechala v odstaveném dětském kočárku tašku, ze které jí zloděj v nestřeženém okamžiku odcizil mobilní telefon Huawei P20 Lite a způsobil tak škodu ve výši 8 995,-Kč.

V druhém případě zloděj odcizil celý dětský kočárek a to mezi 15. - 18. 9. na blíže nezjištěném místě v Hořovicích, kdy provedl vloupání do uzamčeného automobilu Volvo V70, u kterého překonal centrální uzamčení a bez poškození, ze zadního zavazadlového prostoru odcizil zdravotní dětský kočárek zn. Patron v hodnotě Kč 6 000,-, černé barvy.

Policisté upozorňují, aby lidé měli vždy své odložené osobní věci pod kontrolou a ve svých zaparkovaných vozidlech nenechávali nic cenného. Pokud ano, měli by míst svá vozidla vždy na dohled, aby byli schopni zareagovat v případě, že se jim někdo bude snažit do vozidla vniknout. V takovém případě pak ihned volat na linku 158.
Převzato ODTUD

Aktuálně z Berounska