Názor na dění ve vašem městě, zprávy z vašeho regionu, pozvánku na vaší akci...
Psát do Domácích novin může úplně každý

Florbalové áčko Králova Dvora se představí v neděli doma

12.10.2018
Po týdnu znovu ve snaze připsat si své první tříbodové domácí vítězství v Národní lize mužů (skupina „západ") se v neděli (14. října) večer pustí florbalisté T.B.C. LUCERN Králův Dvůr (6. místo - skóre 27:30 - 7 bodů) do dalšího zápasu. Ten se hraje od tradičních 18 hodin a Králodvorští přivítají v rámci 6. kola soutěže tým ASK Orka Čelákovice (4. místo - skóre 36:16 - 10 bodů).
V minulém kole se „tébécéčko" muselo spokojit s výhrou po prodloužení, když doma nakonec porazilo Kobylisy 7:6 (třetiny 4:1, 1:4, 1:1 - branky Pixa 2, Olšiak 2, Fait, Horký, Svoboda). To Čelákovice doma rozdrtily tým Wizards 9:4 (branky Špalek 5, P. Němeček 2, M. Němeček 2).

V neděli je na programu také turnaj PH + SČ ligy mladších žáků (skupina 3 - A, 1. koš). Ve třech zápasech se představí rovněž domácí tým z Králova Dvora, který i turnaj od 9 do 15 hodin pořádá.

První zápas sehrají žáci T.B.C. LUCERN Králův Dvůr od 9:40 hodin proti Tatranu Střešovice, druhý od 12:20 hodin proti Prague Tiger White, soupeř pro třetí duel bude znám až na základě ostatních výsledků. Ve sportovní hale se představí ještě Black Angels 2006, Panthers Praha a ACEMA Sparta Praha blue.

Přijďte fandit florbalistům T.B.C. LUCERN Králův Dvůr!